Užsiregistruoti galite čia

Prekių krepšelis

Close

Prekių krepšelis tuščias.

Kviečiu susipažinti!

Mano vardas Julija. Tai aš bendrauju su Jumis el. paštu, atsiliepiu į skambučius, pakuoju siuntas ir jas siunčiu, o iš anksto susitarus priimu Jus savo nedidelėje studijoje, įsikūrusioje Vilniuje.

Tai mano pirmi metai įžengus į šį nepakartojamą audinių pasaulį. Džiūgauju, kaip mažas vaikas, gavusi iš jūsų kokią žinutę ar laišką. Man taip smagu, jog domitės audiniais, dalinatės savo siuvinių nuotraukomis.

Nuo vaikystės turiu didžiulį hobį – siuvimą. Iš šio hobio atsirado didelė meilė audiniams, ypač natūraliems. Lietuvoje man asmeniškai trūksta ekologiškų audinių pasirinkimo, iš to trūkumo ir atsirado ši audinių parduotuvė. Parduotuvės asortimentas dar kuriamas, mėginu atrasti balansą tarp ekologiškų ir kokybiškų audinių.

Būkite kantrūs, jeigu šiandien neradote ko ieškojote. Žinokite, jog į info@naturalu.eu galite rašyti savo pageidavimus ir gal kurią dieną man pavyks juos įgyvendinti.

*****

Siunčiu šilčiausius linkėjimus iš savo studijos ir kviečiu užsukti atsigerti arbatos, apžiūrėti audinius ir šiaip paplepėti.

Back to Top